Her er kontaktinfo på alle udvalg og tjenester

Udvalg

Adventure Race

Rune Kløve Junge
22 82 52 56
052junge@gmail.com

Familielejr

Mette Solberg Tamborg
21 69 32 05
mette.tamborg@gmail.com

Forankring

Mette Nielsen
28 99 01 42
mettenielsen@fdf.dk

Forkyndelse

Anna Korsgaard Berg
22 39 35 90
ahorstedberg@gmail.com 

Forplejning

Lisbet Bøgh Frandsen
29 49 03 52
LGS@danishcrown.dk

Fællesdag og natløb

Sidse Holt
29 66 09 86
sidseholt@yahoo.dk

Jule Egholm
20 26 54 20
j_egholm@yahoo.dk

Internationalt

Tine Stenum
61 36 31 56
tinestenum@gmail.com

Kommunikation

Brian Karstensen
41 42 40 07
medie@fdf.dk

Leder og uddannelse

Anette S. Thorsen
72 68 44 17
anette@fdf.dk

Leg i Riget

Roberto Møller Bentsen
40 89 43 60
roberto@fdf.dk

Lejrbål

Christian Cannon
40 68 01 06
christian@cannon.dk

Lejrinfo

Morten Frouvne Vincentz
41 73 11 60
mortenf@fdf.dk

Lejrservice

Peter Jeppesen
41 73 11 50
peterj@fdf.dk

Musik

Mads Rasmussen
20 87 91 39 
mads@tiger-productions.dk 

Myanmar

Gitte Taasti
40 21 99 21
gittetaasti@gmail.com

Piltedag

Lykke Bitsch
61 51 03 89
bitschlykke@hotmail.com

Seniorcity

Joachim Seiler
40 84 98 40
seniorcity2016@FDF.dk

Torvet

Anette Warming
61 30 26 01 
anettewarming@gmail.com 

Udforsk Øen

Esben Thanning-Dahl
28 76 31 42
esbentd@gmail.com

Udsmykning og installation

Ane Schjødt Koch
30 62 58 15
ane_s_koch@hotmail.com

Tjenester

Badning

Ingelise Rønsch
26 28 07 52
ingeliseroensch@gmail.com

Hospital

Lene Glent-Madsen
20 87 47 47
lgm@dadlnet.dk

Kiosk og gæstebespising

Roan H. Pedersen
40 49 19 03
roan@fdf.dk

Redning

Lars Nielsen
20 76 56 96
lars4038@gmail.com

Revy

Anders Mårup
23 98 46 24
and.maarup@gmail.com

Social

Simon Kangas Larsen
20 31 30 41
simon@kangas.dk

Vandland

Thomas Casper
23 70 24 36
voncasper@hotmail.com

Landslejrens Riger

Det røde Rige

Sonja Mølby
61 75 64 43 
sonja53@outlook.dk 

Det blå Rige

Lene Thanild
24 62 17 15
lene.thanild@gmail.com

Det gule Rige

Henrik Thoftgaard
29 87 20 73 
henrik.thoftgaard@gmail.com

Det lilla Rige

Jesper Nielsen
61 28 00 23
jeske@fdf.dk

Det grønne Rige

Lisbet Holmriis
40 28 93 99 
lh@stenderholmriis.dk