Landslejrens udvalg

Her finder du kontaktinfo på alle lejrens udvalg og råd

Forkyndelse

Anna Korsgaard Berg
annaberg@fdf.dk 

Anders Jørgensen

andejo@outlook.com

Forplejning

Heide Granberg 
Granberg@fdf.dk

Internationale deltagere

Jesper Ottosen
Jesper@o2sn.dk

Lejrbål

Christian Cannon
christian@cannon.dk

Lejrservice

Peter Jeppesen
peterj@fdf.dk

Kommunikation

Forperson kommer snarest.

Indtil da kontaktes kommunikationskonsulent på FDF Landslejr 2022 Jasmin Palander Sørensen: JPS@fdf.dk

Program

Program og aktiviteter:

Marie Holmriis
Marie@fdf.dk

Program

Program og aktiviteter:

Signe Bjørg
Signebjoerg@gmail.com

Program

Natoplevelse:

Line Bram Pedersen

 

Uddannelse

Thomas Woll
Woll@fdf.dk

Hospital

Lene Glent-Madsen
lgm@dadlnet.dk

Lejrkontor

Jakob Harbo Kastrup

jakobharbo@FDF.dk

 

Udsmykning og legeinstallationer

Anders Damkjær Andersen

 

Musikoplevelser

Esther Marie Johansen

Lederrevy

Amalie Falkesgaard
Amaliebf@hotmail.com

Pilte på lejr

Lars Sørensen

 

Senior Spot

Lene Nielsen
Leneniels2@gmail.com

 

Kiosk

Beredskab og redning

Jan Erik Krøyer
JEK@fdf.dk

Familieliv

Peter og Marie Halkjær Kragelund
kragelund@gmail.dk

Torvet

Poul Raaby
Pora@km.dk

 

Globus

Forperson kommer snarest. Indtil da kontaktes Landslejrchef Simon Stagis: simonstagis@fdf.dk

Medarbejdere

Daniel Graungaard

Claus V. Jensen

CVN@FDF.dk

Seniorkreds

Cecilie Sørensen
csoerensen@fdf.dk

Bæredygtighedsråd

Andreas Heldbo

AH@FDF.dk